Usługi

Jesteśmy partnerem biznesowym Klienta. Pomagamy w budowaniu najsilniejszych polskich marek

Poznaj nasze usługi

Partner biznesowy dla klienta

Nie doradzamy tylko w zakresie mediów. Dzięki połączeniu wszystkich kompetencji pod jednym dachem, potrafimy znaleźć wszystkie wąskie gardła, które hamują wzrost biznesu klienta i opracować strategię, która pozwoli uwolnić potencjał wzrostu, niezależnie od tego, czy wyzwaniem jest komunikacja, media, czy np. ecommerce.

Komunikacja, która tworzy z mediami wspólny obraz marki

Nie przychodzimy do klienta z częściowym rozwiązaniem. Sama optymalizacja mediów nie wystarczy. By marka mogła osiągnąć sukces, potrzebna jest spójna strategia komunikacji. Korzystając z bogatego doświadczenia agencji, tworzymy długofalowe platformy komunikacji, których celem jest budowa wartości marki.

Kreacja, która jest nie tylko ładna, ale przede wszystkim efektywna

Dzięki bliskiej współpracy kreacji z mediami, tworzymy optymalne rekomendacje. W przeciwieństwie do tradycyjnej agencji reklamowej, której praca kończy się na stworzeniu kreacji zaakceptowanej przez klienta, nasz zespół kreatywny pracuje na co dzień z zespołem mediowym dbając o najlepszą efektywność kreacji, w miarę potrzeby przygotowując alternatywne scenariusze.

Efektywny kosztowo zakup TV połączony z najlepszymi kompetencjami online

Mamy największą na rynku ekspertyzę w obszarze mediów cyfrowych. Odpowiadając za sprzedaż blisko 10% całego rynku ecommerce, wiemy doskonale, jak optymalizować kampanie online. Jednocześnie oferujemy naszych klientom doskonałe warunki zakupu telewizji z pełną gwarancją realizacji kampanii.

Rozwiązania end-to-end

Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów ecommerce: budowa sklepów ecommerce, technologia i analityka, utrzymanie i optymalizacja serwisu, czy zakup mediów, to tylko przykłady usług, które świadczymy.

    Napisz do nas

    Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin